Beyaz Eşya Servisi

Evimize gelen teknik servisin ne kadar kaliteli olduğundan bahsetmek istiyorum.  Bu makalemde ki Amaç Eğer bir gün beyaz eşya tamircisi ne ihtiyacı olan tüketicilere yön göstermek için. Beyaz Eşya Servis Arçelik makinenin kazanından aşırı derecede ses geliyordu adeta makine oturma odasına kadar yürüyecek kadar zıplıyordu ben de fişini çekerek internetten bir beyaz eşya tamircisi aradım ve karşıma çıkan ilk sıradaki beyaz eşya şirketi ile iletişim kurdum gelen arkadaş Mevlüt isminde bir arkadaştı.

Beyaz Eşya Servisi İstanbul

Gerek bilgilendirme gerek zamanında tamir hizmeti gerekse hizmetlerinin ne kadar kaliteli olduğunu gösteren bir imajları vardı Çamaşır makinesinin genel kontrollerini yaptıktan sonra amortisör dedikleri parçanın arızalı olduğunu söylediler. Usta amortisör hakkında bana bir fiyat verdi bu fiyat sonrasında oldukça makul olduğunu düşünerek Mevlüt Usta’ya yapılması ile ilgili onayının olduğunu söyledim. Araca yardımcı personelini gönderdi ve orijinal amortisörü getirdiler gözümün önünde montajını yaptılar

Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Oldukça Nezih ve kibar bir beyefendi olan bütün sorunların yerinde çözülebileceğini asla bir servise makinenizin teslim etmeyeceksiniz anladım sizlere de tavsiyem Eğer arızalı bir ürününüz varsa ürünü adreslerine göndermeyin gerek deformasyon gerekse çamaşır makinenizin içerisindeki yedek parçaları çalabilirler, Beyaz Eşya Servisi O yüzden sizlere aşağıda belirteceğim numaralardan beyaz eşya servisi hizmetleri alabilirsiniz.

Add a Comment